Nasza szkoła bierze udział w programie „Laboratoria Przyszłości” GALERIA-1 WYKORZYSTANIE SPRZĘTU GALERIA-2 GALERIA-3 GALERIA - 4 GALERIA-5 GALERIA - 6 Przedszkolaki uczą się programować. GALERIA-7 GALERIA - 8. OKULARY VR. ODWIEDZINY GRUPY MOBILNYCH LABORATORIÓW PRZYSZŁOŚCI LEKCJA INFORMATYKI KAMERA I SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY GALERIA-9 Laboratoria Przyszłości: wykorzystanie sprzętu - czerwiec 2023. GRUDZIEŃ 2023 - STYCZEŃ 2024

WYKORZYSTANIE SPRZĘTU

Nasza szkoła w ramach programu #Laboratoria przyszłości otrzymała dofinansowanie w kwocie 60 000 zł!

Zakupiony sprzęt wykorzystany zostanie przez naszych Uczniów podczas imprez i uroczystości szkolnych, wycieczek klasowych, zajęć dodatkowych z robotyki, w świetlicy szkolnej oraz na zajęciach lekcjach.

W miesiącu wrześniu z zakupionego sprzętu korzystaliśmy m.in. na lekcjach informatyki oraz zajęciach dodatkowych z robotyki w trzech różnych grupach wiekowych.