Nasza szkoła bierze udział w programie „Laboratoria Przyszłości” GALERIA-1 WYKORZYSTANIE SPRZĘTU GALERIA-2 GALERIA-3 GALERIA - 4 GALERIA-5 GALERIA - 6 Przedszkolaki uczą się programować. GALERIA-7 GALERIA - 8. OKULARY VR. ODWIEDZINY GRUPY MOBILNYCH LABORATORIÓW PRZYSZŁOŚCI LEKCJA INFORMATYKI KAMERA I SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY GALERIA-9 Laboratoria Przyszłości: wykorzystanie sprzętu - czerwiec 2023. GRUDZIEŃ 2023 - STYCZEŃ 2024

KAMERA I SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY

W bieżącym roku szkolnym  regularnie odbywają się zajęcia z wykorzystaniem sprzętu i urządzeń zakupionych z Projektu Rządowego #Laboratoria Przyszłości. Narzędziem do świetnej zabawy, ale też nauki i kształtowania nowych umiejętności jest kamera oraz sprzęt nagłaśniający, który wykorzystany został do uwiecznienia różnych uroczystości szkolnych, akcji i projektów realizowanych w szkole  czy też podczas zajęć w świetlicy szkolnej. Uczniowie prezentowali swoje uzdolnienia, rozwijali swoje umiejętności sceniczne, wokalne, jak również rozwijali kompetencje cyfrowe oraz uczyli się świadomie i odpowiedzialnie rejestrować obraz i dźwięk.

Wybrane projekty filmowe zrealizowane przez uczniów w ramach programu:

Na lekcjach informatyki oraz dodatkowych zajęciach z robotyki uczniowie tworzyli własne projekty, a nauka programowania rozwijała  kreatywność
i logiczne myślenie.