PARTNERS

NASZ PATRON

Środa 16.01.2019

STOŁÓWKA

Należność za obiady prosimy wpłacać na konto:

02 8626 0002 2001 0000 1238 0005

BANK SPÓŁDZIELCZY KOŁACZYCACH

W tytule przelewu:

Szkoła Podstawowa w Błażkowej,

imię i nazwisko ucznia, miejscowość, nr domu,

miesiąc, za który jest wnoszona opłata.

BUDYNEK NASZEJ SZKOŁY

WITAMY

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BŁAŻKOWEJ

JEST PLACÓWKĄ POŁOŻONĄ W GMINIE BRZYSKA POWIATU JASIELSKIEGO

W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM

W SKŁAD ZESPOŁU WCHODZĄ:

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

ORAZ PRZEDSZKOLE

Wiadomości

• Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzyskach
    13.01.2019

Dnia 13 stycznia 2019 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Brzyskach odbył się coroczny Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę reprezentowali: Kinga Piątek, Malwina Węgrzyn, Gabriela Stasiak, Joanna Ziemska, Kornelia Węgrzyn. Uczennicom bardzo dziękujemy za udział w tym przeglądzie.

Renata Samborska

Katarzyna Ptaszek

• WYNIKI KONKURSÓW

W dniu 11.01.2019. odbył się apel, na którym rozdano nagrody z konkursów: na zakładkę do książki i na plakat promujący czytelnictwo. Komisja konkursowa w konkursie na zakładkę do książki przyznała:

I miejsce: Nikoli Jasik kl. IV

II miejsce: Zuzannie Dziedzic kl. VA

III miejsce: Michałowi Janikowi kl. IV

a w konkursie na plakat promujący czytelnictwo:

I miejsce zajął Michał Janik kl. IV

II miejsce: Gabriela Obryk kl. IV

III miejsce: Kornelia Kozłowska kl. VIII

wyróżnienie – Katarzyna Hawra kl. VIII.

• WYCIECZKA DO KINA
    03.01.2019

Dnia 03. 01. 2019 uczniowie klas I i II odbyli wycieczkę do kina w Krośnie na projekcję filmu „Jak ukraść psa”. Film został poprzedzony prelekcją na temat Korei Południowej, jej położenia w odniesieniu do Polski. Uczniowie poznali kulturę i tradycję tego kraju. Mamy nadzieję, że wyjazd do kina podobał się dzieciom, wzbogacił ich wiedzę.

Renata Samborska

Justyna Stasiak - Hawra

• WIGILIA SZKOLNA

Jak co roku, w ostatni dzień przed przerwą świątęczną, w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej spotkała się cała społeczność szkolna i goście: dyrektor CUW Pani Mieczysława Kotlinowska oraz pracownik Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa Pan Grzegorz Baran, który zadbał o oprawę muzyczną naszej uroczystości. Spędziliśmy ten czas w wyjątkowej świątecznej atmosferze.

• SPRAWOZDANIE Z IV EDYCJI GMINNEGO KONKURSU  MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO

W dniu 13 grudnia 2018 roku odbyła się w naszej szkole IV edycja Gminnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego. Konkurs ten jest organizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Błażkowej po raz czwarty, aby zachęcić uczniów z naszej gminy do rozwijania zainteresowań z zakresu nauk matematyczno - przyrodniczych, a także umożliwić uczniom sprawdzenie swoich umiejętności i wiadomości na szczeblu gminnym.

Konkurs trwał 90 minut i składał się z dwóch etapów:

I etap – Testy : geograficzny ( 30 minut)

Wiadomości

Kontakt

• Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Błażkowej
    Błażkowa 125
    38-212 Brzyska