PARTNERS

NASZ PATRON

Wtorek 21.08.2018

STOŁÓWKA

Należność za obiady prosimy wpłacać na konto:

02 8626 0002 2001 0000 1238 0005

BANK SPÓŁDZIELCZY KOŁACZYCACH

W tytule przelewu:

Szkoła Podstawowa w Błażkowej,

imię i nazwisko ucznia, miejscowość, nr domu,

miesiąc, za który jest wnoszona opłata.

BUDYNEK NASZEJ SZKOŁY

WITAMY

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BŁAŻKOWEJ

JEST PLACÓWKĄ POŁOŻONĄ W GMINIE BRZYSKA POWIATU JASIELSKIEGO

W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM

W SKŁAD ZESPOŁU WCHODZĄ:

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

ORAZ PRZEDSZKOLE

• WAKACJE :-)

Drodzy Uczniowie, serdecznie gratulujemy efektów Waszej pracy. Przed Wami upragnione, długo wyczekiwane wakacje. Życzymy Wam wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku – dużo słońca i radości. Do zobaczenia we wrześniu!

Naszym Absolwentom z klasy lllG  życzymy, by  wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosły   kolejne sukcesy w życiu.

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

22 czerwca 2018 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Cała społeczność szkolna uczestniczyła w mszy św. w kościele parafialnym, a następnie w akademii przygotowanej przez tegorocznych absolwentów gimnazjum. Wójt gminy Brzyska Pan Rafał Papciak nagrodził najlepszych uczniów za wyniki w nauce oraz za sukcesy sportowe. Pani dyrektor Danuta Gąsior wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzicom listy gratulacyjne i podziękowania.

• ROZDANIE NAGRÓD NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Jak co roku, dzień przed zakończeniem roku szkolnego, wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się na sali gimnastycznej aby podsumować pracę uczniów w roku szkolnym 2017/2018. W tym dniu Pani dyrektor Danuta Gąsior wręczyła zasłużonym uczniom  dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców  i nauczycieli. Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy.

• Jubileuszowy X Konkurs Plastyczny " Bezpieczni w ruchu drogowym"

W dniu 20.06.2018r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Z naszej szkoły jedna uczennica klasy pierwszej Martyna Faryj odebrała nagrodę za wyróżnienie w Jubileuszowym X Konkursie Plastycznym "Bezpieczni w ruchu drogowym". Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Bożena Łukowicz

• BEZPIECZNE WAKACJE - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Zbliżają się wakacje - czas, kiedy dzieci, młodzież i dorośli wypoczywają nad wodą, w górach, na koloniach i obozach. W środę 13.06.2018r. uczniowie naszej szkoły spotkali się z dzielnicowym sierżantem sztabowym Krzysztofem Żychowskim, który przypomniał wszystkim zasady zachowania bezpieczeństwa na drodze oraz w różnych miejscach wakacyjnego wypoczynku.

Kontakt

• Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Błażkowej
    Błażkowa 125
    38-212 Brzyska