Nawigacja

PARTNERSNASZ PATRON

Poniedziałek 18.06.2018

Poniedziałek 18.06.2018

STOŁÓWKA

Należność za obiady prosimy wpłacać na konto:

02 8626 0002 2001 0000 1238 0005  

BANK SPÓŁDZIELCZY KOŁACZYCACH

W tytule przelewu:

Szkoła Podstawowa w Błażkowej,

imię i nazwisko ucznia, miejscowość, nr domu,

miesiąc, za który jest wnoszona opłata.

BUDYNEK NASZEJ SZKOŁY

liczba odwiedzin: 425878

WITAMY

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BŁAŻKOWEJ

JEST PLACÓWKĄ POŁOŻONĄ W GMINIE BRZYSKA POWIATU JASIELSKIEGO

W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM

W SKŁAD ZESPOŁU WCHODZĄ:

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

ORAZ PRZEDSZKOLE

 

Wiadomości

 • Zbliżają się wakacje - czas, kiedy dzieci, młodzież i dorośli wypoczywają nad wodą, w górach, na koloniach i obozach. W środę 13.06.2018r. uczniowie naszej szkoły spotkali się z dzielnicowym sierżantem sztabowym Krzysztofem Żychowskim, który przypomniał wszystkim zasady zachowania bezpieczeństwa na drodze oraz w różnych miejscach wakacyjnego wypoczynku.

 • Jednym z najważniejszych zadań biblioteki jest promocja czytelnictwa, kształtowanie kultury czytelniczej oraz wdrażanie i zachęcanie dzieci do czytelnictwa od najmłodszych lat. W ramach popularyzacji czytelnictwa wśród najmłodszych, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Błażkowej zorganizowało spotkanie autorskie z panem Wiesławem Drabikiem, które odbyło się 28 maja 2018r. Spotkania autorskie są potrzebne zarówno pisarzom jak i czytelnikom, ponieważ służą promocji książek oraz ich twórców. Są okazją do poznania pisarzy, uczą odbioru literatury, zachęcają do czytelnictwa, czasem także do podjęcia własnych prób pisarskich. Przedszkolaki oraz uczniowie klasy I i III mieli możliwość spotkania i rozmowy z autorem pond 100 bajek dla dzieci. Podczas spotkania autor zadawał pytania dotyczące znajomości bajek. Młodzi czytelnicy, którym udało się najlepiej odpowiedzieć na pytania zostali nagrodzeni upominkami, a należeli do nich: Weronika Węgrzyn, Michał Janik i Julia Przepióra. Ponadto, istniała możliwość uzyskania autografu oraz zakupu książki pisarza.

 • Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej w dniu 5. marca 2018 roku wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej OLIMP SCHOOL.

  Z klasy I Kinga Maguda, Oliwia Pacana, Weronika Węgrzyn zdobyły 2 miejsce w Polsce, Amelia Kieca zdobyła 4 miejsce, a Martyna Faryj 5 miejsce. Z klasy III Janik Michał zdobył 2 miejsce,

  Nikola Jasik zdobyła 5 miejsce, Szymon Rachowicz zdobył 8 miejsce, a Gabriel Mikoś i Wiktoria Bargieł zdobyli 11 miejsce w Polsce.

  Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, reprezentowanie naszej szkoły. Laureatom gratulujemy zdobytych miejsc.

 • KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH - Obrazek 1

   

  29 maja 2018 roku chłopcy z klasy II Gimnazjum: Michał Kaczka, Paweł Samborski oraz Kacper Wiatr pod opieką mgr Eweliny Nosal reprezentowali naszą szkołę w corocznym konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych organizowanym przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Jaśle. Uczniowie zmagali się z pytaniami dotyczącymi m.in. kultury, historii, geografii oraz literatury krajów anglojęzycznych. Trzymamy kciuki, czekając na wyniki konkursu.

  Ewelina Nosal

 • Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

   informuję, że:

  1. Administratorem danych osobowych uczniów i ich rodziców jest Zespół Szkolno – Przedszkolny w Błażkowej, Błażkowa 125, 38- 212 Brzyska, tel: 13 4460105 e-mail: dyrpodb@onet.pl

Wiadomości

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Błażkowej
  Błażkowa 125
  38-212 Brzyska
 • (013)4460102

Galeria zdjęć